LJUSKRONA. Venetiansk stil. 1900-talets andra hälft.

193468. LJUSKRONA. Venetiansk stil. 1900-talets andra hälft.

6-armad takkrona i venetiansk still med prismor.
Höjd ca 70 (Total)
Diameter ca 50.

El ej funktionstestad.
Prismor saknas.
6 dekorationer saknas.
Någon nagg.
Renoveringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 (Total)
Diameter ca 50.

El ej funktionstestad.
Prismor saknas.
6 dekorationer saknas.
Någon nagg.
Renoveringsbehov.

Antal besök: 539