MODELLBIL, plåt, Merdedes 190 SL, billyft, AGB, Göteborg, 1900-talets mitt.

193393. MODELLBIL, plåt, Merdedes 190 SL, billyft, AGB, Göteborg, 1900-talets mitt.

Elektrisk billyft AGB Göteborg längd 40, bredd 33, höjd 24 cm
Mercedes 190 SL modellbil i plåt, längd 30, bredd 13 cm.

Billyften ej genomgången, smärre slitage på bil samt ena sidan på bilrutan trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 896