Hatthylla, metall, 1940-tal.

Hatthylla, metall, 1940-tal.
193377. Hatthylla, metall, 1940-tal.

Längd ca. 152.5 cm.

Ett fäste något böjt.
Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 152.5 cm.

Ett fäste något böjt.
Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 744