BARVAGN, omkring 1900-talets mitt.

1933491. BARVAGN, omkring 1900-talets mitt.

Stomme av rotting, skiva av keramik respektive glas, på hjul.

Längd 65 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 63 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 63 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 408