JACK KIRBY. Tuschteckning.

JACK KIRBY. Tuschteckning.
1933341. JACK KIRBY. Tuschteckning.

"The incredible Hulk". Signerad. 29x20,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 883