GRÖTSKED, silver, "Franska liljan", 1850.

193269. GRÖTSKED, silver, "Franska liljan", 1850.

Med Adliga ätten Pantzerhielms vapen. Längd 28 cm.
Stämplad Neuendorf U4 kattfot.
Vikt 104,4 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 104,4 gram.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 218