JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "The Great Lift", 2000-tal.

1932688. JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "The Great Lift", 2000-tal.

Längd 240 cm. djup 106 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fläckar.

Antal besök: 3 346