SÄNG, "Superia medium", Hästens. 2000-tal.

193263. SÄNG, "Superia medium", Hästens. 2000-tal.

Längd 200, bredd 120, höjd 53 cm. 25 års garanti, sängen inköpt 2002-10-07.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 810