Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
BÖRJE DORCH. Blandteknik, "Ingemar Johansson", signerad, daterad -84.
193242. BÖRJE DORCH. Blandteknik, "Ingemar Johansson", signerad, daterad -84.
Mått 59 x 39 cm.
Trasigt glas.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 59 x 39 cm.
Trasigt glas.
Stadsauktion Sundsvall
1 628