UPPSATSVASER, 4 st, silver, Chester, England. 1800-tal.

193238. UPPSATSVASER, 4 st, silver, Chester, England. 1800-tal.

Fyra trumpet formade vaser. Höjd 300 mm, vikt 518 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 733