LJUSSTAKAR samt BREVPRESS, 4 delar, mässing och koppar, kulmodell, Gusum.

193193. LJUSSTAKAR samt BREVPRESS, 4 delar, mässing och koppar, kulmodell, Gusum.

3 st ljusstakar, höjd 9,5 cm.
Brevpress, höjd 7,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st ljusstakar, höjd 9,5 cm.
Brevpress, höjd 7,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 226