ALEXANDER GIRARD. soffbord, för Knoll, ca 1970-tal.

1931934. ALEXANDER GIRARD. soffbord, för Knoll, ca 1970-tal.

höjd ca 40, 150x65 cm.

Bruksslitage, störmärken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 40, 150x65 cm.

Antal besök: 991