PILOTHJÄLM, US Air Force, daterad 1957.

1931902. PILOTHJÄLM, US Air Force, daterad 1957.

US Air Force, daterad 1957.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

US Air Force, daterad 1957.

Slitage.

Antal besök: 1 736