JAMES COIGNARD. Komposition, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad 43/99.

193185. JAMES COIGNARD. Komposition, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad 43/99.

67 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

James Coignard (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

James Coignard (1925–2008)

Antal besök: 977