BERTIL PETERSSON. "Havs ljus" Olja på duk. Signerad a tergo och daterad -08.

193159. BERTIL PETERSSON. "Havs ljus" Olja på duk. Signerad a tergo och daterad -08.

38,5x38 cm.

Bertil Petersson (Född 1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5x38 cm.

Bertil Petersson (Född 1955)

Antal besök: 1 714