PARTI KERAMIK, 9 delar, bland annat "Kobolt" Gustavsberg.

19315. PARTI KERAMIK, 9 delar, bland annat "Kobolt" Gustavsberg.

Tekanna samt 4 koppar med 6 fat, "Kobolt" Gustavsberg.
Figurin Bing & Gröndahl Danmark, höjd ca 14,5 cm.
Skålkopp Josef Ekberg Guustavsberg, höjd 5,5 cm.
Vas Höganäs, höjd ca 24 cm.
Fågelfigurin Gustavsberg, höjd ca 8 cm.

Grepp på kanna lagad/skadad.
Nagg/Avslag på figurin B&G samt vas Höganäs.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas Höganäs, höjd ca 24 cm.

Grepp på kanna lagad/skadad.
Bruksslitage.

Antal besök: 2 704