SVEN LIGNELL. Stilleben, olja på pannå, signerad S Lignell.

193148. SVEN LIGNELL. Stilleben, olja på pannå, signerad S Lignell.

33 X 30 cm.

Sven Lignell (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 X 30 cm.

Sven Lignell (Född 1927)

Antal besök: 2 354