VASER, majolika, ett par, omkring sekelskiftet 1900.

193141. VASER, majolika, ett par, omkring sekelskiftet 1900.

Höjd ca 31,5 cm.

Slitage. Krackeleringar. Nagg samt smärre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31,5 cm.

Antal besök: 597