BRUNO MATHSSON. Sängbord, "Ulla", 1900-talets andra hälft.

1931391. BRUNO MATHSSON. Sängbord, "Ulla", 1900-talets andra hälft.

Längd 51, bredd 40, höjd 48 cm.

Hörnnaggar i glasskiva, gummipluggar saknas samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 852