MATSALSBORD, Hugo Troeds, Bjärnum, 1960-talet.

193111. MATSALSBORD, Hugo Troeds, Bjärnum, 1960-talet.

Fanerat i teak. Två lådor i sargen. Längd 130 + 45 + 45, bredd 80, höjd 72 cm.

Bruksslitage, stöden för klaffarna behöver monteras, medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 441