KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

19310. KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

Skuren dekor. Längd 105, 52, höjd 57 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 361