SKRIVBORDSLAMPA, 1900-tal.

193077. SKRIVBORDSLAMPA, 1900-tal.

Mässing med grönt glas, höjd 46 cm, extra kupa medföljer.

Bruksslitage, glas med nagg, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 426