STOL. 4 st Bauhaus stil, stålrör och läder. Made in Italy.

1930764. STOL. 4 st Bauhaus stil, stålrör och läder. Made in Italy.

Sitthöjd ca 46 cm
bredd mellan armlän 60 cm
rygghöjd 79 cm

Djupstämplade made in Italy.

Överlag god kondition, ringa bruksslitage samt smärre fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 46 cm
bredd mellan armlän 60 cm
rygghöjd 79 cm

Djupstämplade made in Italy.

Antal besök: 2 462