WIFREDO LAM. Färglitografi.

WIFREDO LAM. Färglitografi.
1930722. WIFREDO LAM. Färglitografi.

Figurkomposition ur mappen Pleni Luma, signerad och numrerad 182/262, 65x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Wifredo Lam (1902–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Wifredo Lam (1902–1982)

Antal besök: 372