BORDSARMATUR i brons och glas. Sittande barn. Signerad.

193070. BORDSARMATUR i brons och glas. Sittande barn. Signerad.

Bordslampa på svart sockel med bronserad figur i form av oklätt barn. Rund lampskärm i sandglas
Höjd 54 cm
Signerad på sockeln CP.JP, MD 202.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 579