MADELEINE PYK. RÖD SOL ÖVER STOCKHOLM.

1930654. MADELEINE PYK. RÖD SOL ÖVER STOCKHOLM.

Färglitografi, signerad, numrerad 80/200 och daterad -74. 55 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 699