GLASSKÅLAR. 2 st. Konstglas i kristall. R Simmermark, Målerås, Sweden.

193060. GLASSKÅLAR. 2 st. Konstglas i kristall. R Simmermark, Målerås, Sweden.

1 st skål med blå nyans, diameter 27,5 cm, ettikettmärkt Målerås, Sweden, full lead och signerad R Sinnemark, Mönsterås, Sweden
1 st skål med blå nyans, diameter 20 cm, signerad R Sinnemark Målerås, Sweden.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 4 159