GERHARD NORDSTRÖM. ROSENBUSKAGE.

1929911. GERHARD NORDSTRÖM. ROSENBUSKAGE.

Signerad, olja på pannå 19,5x23cm.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gerhard Nordström (1925–2019)

Antal besök: 1 065