SKOLBÄNK, Tyskland.

SKOLBÄNK, Tyskland.
1929817. SKOLBÄNK, Tyskland.

Höjd 75 cm
Längd 85 cm
Bredd 55 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1929817. SKOLBÄNK, Tyskland.

Höjd 75 cm
Längd 85 cm
Bredd 55 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 386