PALL, industri, 1940/1950-tal.

192972. PALL, industri, 1940/1950-tal.

Metallunderrede, sits med snurrfunktion. Höjd 48 - 64 cm.
Sitsen, bemålat trä.

Repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitsen, bemålat trä.

Repor, färgbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 762