SOFFBORD, "Etna", Ikea, 1974.

SOFFBORD, "Etna", Ikea, 1974.
1929654. SOFFBORD, "Etna", Ikea, 1974.

Skiva av glas med målet mönster på undersidan, kantlist av ramin, underrede av aluminium.
Höjd 48 cm
Bredd 65 X 65 cm.

Bruksslitage, repor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm
Bredd 65 X 65 cm.

Bruksslitage, repor/märken.

Antal besök: 2 228