Skiva av glas med målet mönster på undersidan, kantlist av ramin, underrede av aluminium.
Höjd 48 cm
Bredd 65 X 65 cm.
Bruksslitage, repor/märken.
Höjd 48 cm
Bredd 65 X 65 cm.
Bruksslitage, repor/märken.