KOPPAR, KERAMIK och GLAS, 1800-1900-tal.

192957. KOPPAR, KERAMIK och GLAS, 1800-1900-tal.

Flaska, Carl Fredriks bryggeri, Norrköping.
Kopparföremål bland annat brandspruta.
Ytterfoder, tomtar.

Slitage. Kopparföremål med skador. Etikett på flaska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterfoder, tomtar.

Antal besök: 831