BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Luxus. 1960-tal.

19294. BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Luxus. 1960-tal.

Nittsjö. Höjd ca 39 cm.

Lampfäste på en fot trasig/saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nittsjö. Höjd ca 39 cm.

Antal besök: 1 858