KASK, tyskland, tidigt 1900-tal.

192942. KASK, tyskland, tidigt 1900-tal.

Koppar samt vitmetall.

Slitage, bucklor, rem samt nit saknas. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar samt vitmetall.

Antal besök: 1 085