RING MED DIAMANTER, ENGELBERT.

1929364. RING MED DIAMANTER, ENGELBERT.

18k rött och vitt guld med åtta diamanter om sammanlagt 0,18 ct, stämplad Heribert Engelbert, Stockholm 1995, storlek 17, vikt 6,3 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 052