KRYDDMÅTT, MUGG, 3 delar, silver, England, mva, vikt 100 gram.

1929050. KRYDDMÅTT, MUGG, 3 delar, silver, England, mva, vikt 100 gram.

2 st kryddmått, höjd 8 - 9,5 cm
Mugg höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, märken repor. Ett kryddmått med böjt ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mugg höjd 10,5 cm.

Antal besök: 348