SOFFA samt FÅTÖLJER 1 par, 1800-talets senare hälft.

192885. SOFFA samt FÅTÖLJER 1 par, 1800-talets senare hälft.

Dubbelhäftade ryggar i blågrått tyg. Svarvade ben. Soffa längd ca 180 cm.

Omklädda. Ställvis slitage på tyg, smärre fläckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 126