STOP, 2 st, tenn, bland annat med dekor av riddare, Tyskland, 1800-tal.

192884. STOP, 2 st, tenn, bland annat med dekor av riddare, Tyskland, 1800-tal.

Höjd 36 - 42,5 cm.

Slitage, bucklor, skador, lagningar. En hänkel av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 - 42,5 cm.

Antal besök: 504