PARTI GLAS, 10 delar, 1900-tal.

19287. PARTI GLAS, 10 delar, 1900-tal.

Kanna, vas, senapskanna med fat, skål på fat, dosor med lock samt två flakonger.
Höjd 2-26 cm.

Repor, bruksslitage.
Nagg på stor skål och dess tillhörande fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2-26 cm.

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 753