STOLAR, 4st, Yngvar Sandström, för NKs verkstäder, "Triva" serien.

19285. STOLAR, 4st, Yngvar Sandström, för NKs verkstäder, "Triva" serien.

Brun klädsel.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun klädsel.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 291