Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4st, Yngvar Sandström, för NKs verkstäder, "Triva" serien.
19285. STOLAR, 4st, Yngvar Sandström, för NKs verkstäder, "Triva" serien.
Brun klädsel.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brun klädsel.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
2 291