PARTI SKYLTAR, 3 delar, från gammal lanthandel, 1900-tal.

192832. PARTI SKYLTAR, 3 delar, från gammal lanthandel, 1900-tal.

Merry fruktsoda (skyltställ i trä), Findus Snabbkräm samt MFA-margarin (pappskyltar). Höjd 170 - 140 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 597