PARTI GLAS, 26 delar, 1900-tal.

19283. PARTI GLAS, 26 delar, 1900-tal.

4 snapsglas med spiral i fot, höjd 21 cm.
8 likör, höjd 9 cm.
6 starkvin, Orrefors, höjd 11 cm.
2 karaffer, Orrefors, tot höjd ca 25 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg. En karaff med avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 likör, höjd 9 cm.

Antal besök: 1 217