4 snapsglas med spiral i fot, höjd 21 cm.
8 likör, höjd 9 cm.
6 starkvin, Orrefors, höjd 11 cm.
2 karaffer, Orrefors, tot höjd ca 25 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg. En karaff med avlagringar.
8 likör, höjd 9 cm.