BRÄNNVINSPLUNTOR I SCHATULL samt GLAS, 11 delar. 1800-tal.

192752. BRÄNNVINSPLUNTOR I SCHATULL samt GLAS, 11 delar. 1800-tal.

Träschatull, lås samt beslag i mässing. Bredd 33, djup 14, höjd 27,5 cm. Brännvinspluntor med etsad dekor, höjd ca. 19, glas 10 cm.

Slitagem repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitagem repor, märken.

Antal besök: 974