TAKLAMPA, Orrefors, 1900-talets mitt. Total höjd ca 66 cm.

192736. TAKLAMPA, Orrefors, 1900-talets mitt. Total höjd ca 66 cm.

Stomme av mässing. Päronformad kupa i form av löv i glas. Etikett från Orrefors medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 579