ERNST SMITH. Olja på pannå. Signerad E Smith.

192726. ERNST SMITH. Olja på pannå. Signerad E Smith.

Stormande hav. 92 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stormande hav. 92 x 69 cm.

Antal besök: 3 060