CARL ÖSTLUND. oljor 2 st, på pannå, " Ångermanland " signerade, daterad 1915.

192697. CARL ÖSTLUND. oljor 2 st, på pannå, " Ångermanland " signerade, daterad 1915.

27 x 41 cm
32 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 41 cm
32 x 41 cm.

Antal besök: 2 371