EWALD DAHLSKOG. Vas, glas, Flickan i Havanna, Kosta, signerad E. Dahlskog.

192608. EWALD DAHLSKOG. Vas, glas, Flickan i Havanna, Kosta, signerad E. Dahlskog.

Höjd 22 cm.

Små repor, rand av vattenskadat glas cirka 5 cm från ovankant.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 188