LUIS GARCÍA CAMPOS. ”I dammen”.

1925857. LUIS GARCÍA CAMPOS. ”I dammen”.

Akvarell på papper
Signerad och betitlad
15,5 x 21,5 cm.

I gott skick. Förgylld träram. Ej undersökt utan ram.

Det här partiet ligger utanför Balclis-anläggningen. Vänligen kontakta logistica@balclis.com för att ordna upphämtning eller leverans, på köparens bekostnad.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
Signerad och betitlad
15,5 x 21,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 240