1925857. LUIS GARCÍA CAMPOS. ”I dammen”.
Akvarell på papper
Signerad och betitlad
15,5 x 21,5 cm.
I gott skick. Förgylld träram. Ej undersökt utan ram.
Det här partiet ligger utanför Balclis-anläggningen. Vänligen kontakta logistica@balclis.com för att ordna upphämtning eller leverans, på köparens bekostnad.
Akvarell på papper
Signerad och betitlad
15,5 x 21,5 cm.