Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
ANATOMISK MODELL. Torso. Plats/gummi. 1900-talets slut.
192552. ANATOMISK MODELL. Torso. Plats/gummi. 1900-talets slut.
Höjd 28 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
1 359