ERIK KIRKEGAARD, stol, 1960-tal.

1924513. ERIK KIRKEGAARD, stol, 1960-tal.

Stomme i massiv teak. Sits och rygg klädda med svart konstläder. Sitshöjd ca 45 cm.

Sits med senare klädsel. Rygg med troligt ifylld spricka / lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 446